Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vihetnék egy kis...

Hogyan vihetnék egy kis rendszert az életembe?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé szétszórt, feledékeny, és lusta vagyok, ami meglátszik a tanulmányi eredményeimen is.Mindig mindent halogatok,amikor meg már alig van időm,teljesen kétségbeesek,nem tudok küzdeni.Az én idegrendszeremnek a rend való,a tisztaság,zavaró tényezők nélkül.Nem bírom a bizonytalanságot,a lustaságommal mindig kellemetlen helyzetekbe kényszerítem magam.Hogy vihetnék egy kis rendszert az életembe?Ha eltervezek valamit,akármilyen apró is,sosem tudom véghezvinni.Hogy "szerezhetnék" akaraterőt?

Segítenétek nekem?


2010. máj. 26. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj időbeosztást. A tanulás,és a suli legyen az első mindig.
2010. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Szétszórtság, feledékenység ellen kell a küzdőszellem? Vagy a lustaság ellen lehetséges bármit is tenni akaraterővel? Te se gondoltad komolyan... Nem tanulnod vagy tenned kell, hanem elveszteni valamit. Néhány jó magyarázatot elsősorban. Aztán megmagyarázhatatlan hatalmadat, az istenadta szabad akaratot tudod izzítani, mert azt csinálsz, amit akarsz, mint azt eddig is tudtad.


A bizonytalanságtól való félelemről csak annyit, hogy bizonytalanság az van. Csinálhatsz bármit, bújkálhatsz is. Van. Lehet folyamatosan félni, és lehet fittyet hányni mindenre (vagy akármilyen arányban váltogatni a kettőt, mint legtöbben). Félelem és lazaság közt azért van különbség... Közben meg a világ nem változik :)

2010. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!