Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vigyek egy kis rendszer...

Hogyan vigyek egy kis rendszert az életembe?

Figyelt kérdés

+ egy kis motiváltságot tanuláshoz


Egy hetem nagyjából így néz ki. Elmegyek iskolába, haza érek aztán estig szgépezek, meg egy negyed óra tanulást talán beiktatok. Aztán pénteken jól leiszom magam, szombat vasárnap otthon vagyok, és szintén azt csinálom mint hétköznap délutánonként. Itt az érettségi éve, de az istenért sem visz rá a lélek hogy tanuljak. :S


Mégis hogy változtassam meg magam?

17/F


2011. okt. 16. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát először is ne idd le magadat részegre, azért mert az roncsolja az agysejtjeidet (tudom kicsit hülyén hangzik meg minden, de bebizonyított tény ja meg a májadnak is rosszat tesz nem azt mmondom hogy nem lehet inni csak mértékel.) Na másodszor is először tanulj aztán amikor már megtanultál, akkor környékezd meg a gépet. Ha nem megy próbáld, úgy hogy mondjuk kihuzod az egeret eldugo valahova előző nap és mivel másnap lehet, hogy már elfellejted hogy hova raktad inkább neki állsz tanulni. xD remélem tudtam segíteni.
2011. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondjuk: örülj neki hogy eljutottál az érettségiig. hogy van neted, és lehetőséged órákat gépezni naponta (nem vernek a szüleid, nem kell elmenekülnöd otthonról, nem kínonak a tesóid, van kess a netre hétvégi partykra stb...) mindened megvan ahhoz hogy ne cseszd el az életed azért mert nincs kedved tanulni hanem inkább gépezel. keress egy csajt, fuss minden reggel, tanulj.:)
2011. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!