Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyabb origamizáshoz...

Komolyabb origamizáshoz milyen papír jó, mert a nyomtatós vagy gyakran árult origamis papírok vastagak ehhez?

Figyelt kérdés

Hol vagy honnan tudok venni origamizáshoz való papírt, ami véknyabb?

Legalább 20x20as kellene de 40x40es is jó lenne.


2017. szept. 3. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valóban "komolyabb" origamizásról lenne szó, már tisztában lennél azzal, hogy honnan és mit...

Kezdetben nagyon is tökéletes a sima fénymásolópapír.. fölösleges vagyonokat kidobni az ablakon valódi origami papírra, mert amíg nem hajtogatsz sokat sima fénymásoló papírból, nem fogod tudni értékelni a valódi origami papír tulajdonságait...

Egyébként a legnépszerűbb videomegosztó portálon rengeteg erről szóló videót találsz és a gugliban is jópár origami webshop van, ahol meg lehet venni ezeket a papírokat!

Kezdetben hajtogass fénymásoló papírból, postai csomagoló papírból, ismerkedj a technikákkal - pl. a postai csomagolóból, rajzlapból vizes technikával nagyon élethű dolgokat lehet alkotni!...

Sok sikert!

2017. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rengeteget hajtogattam már sima papírból stb-ből. :) Ja és egyszer el kell valahol valamikor kezdeni komolyabban is nem? Sok oldalt néztem már meg, de mivel nyelveken nem igazán tudok, igy pl kulfoldrol eleve nem is tudnek rendelni magyar oldalon meg nem tudom mik vannak. Vagy melyik jo. Raadasul olyan kicsiket talaltam csak max 20x20centis az meg nekem kicsi lenne. De azert kosz
2018. jan. 6. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!