Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magántanulás vagy Ikola?

Gabor2001MC kérdése:

Magántanulás vagy Ikola?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz tanuló vagyok és az utolsó évet a 8.at magántanuloként kell tóltenem mert az iskola ezt javasolta

De miért

Miért lesz nekem így jobb

Se magántanár és a szüleim dolgoznak

Nem lehetne ezt vissza csinálni



2017. szept. 4. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, IKOLA.
2017. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:

Magántanulóként az előny az, hogy a tanárnak nem egy osztálynyi emberre oszlik el a figyelme, hanem csak rád tud koncentrálni. A tanulási folyamatot a te képességeidhez, hiányosságaidhoz tudja hangolni, ezáltal hatékonyabban tud tanítani. A hátránya a közösségből való kiszakadás, de azt lehet máshogy kompenzálni (csoportosan űzhető hobbik).


Nyilván az iskolának ez csak javaslata volt, de erősen megfontolandó javaslat. Csak úgy nem szokták ezt javasolni, hogy ez megtörtént, a mögött szakmai érvek állnak. Valószínű a tanulásod szempontjából ezzel jársz jobban.

2017. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jo de magántanár nélkül

Én egyedül nehezen fogok tanulni amit meg nem értek honnan huzzak elő

2017. szept. 5. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!