Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik a magántanulás?

Hogy működik a magántanulás?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül a tanár?
2011. szept. 7. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A magán tanulás azt jelenti hogy nem jársz be az iskolába hanem otthon tanulsz, és csak vizsgákra mész be.


Mennyibe kerül? A magán tanárok kerülnek pénzbe, akik általában korrepetálni szoktak.


Nekem minden magántanuló ismerősöm MAGÁBAN tanult. Nem magántanárral. Tuti nem fizeted meg minden tantárgyra minden órát... meg akkor megint ugyanott vagy... tanár tanít... csak nem gyerekek közt vagy:D

2011. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké. nekem azzal van bajom, én nem akarok emberek közt lenni. új sulit kezdtem de nem bírom. tehát ha magántanuló lennék akkor nemfeltétlenül kellene tanárt fogadni? mennyire nehezek a vizsgák? mennyi időnként van vizsga? és a szülőnek kell kérvényezni gondolom de beleszólhat az iskola hogy " nem, nem lehet magántanuló!"?
2011. szept. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!