Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki volt hasonló helyzetben...

Valaki volt hasonló helyzetben? (több lent)

Figyelt kérdés
A nyári szünet előtt 2 héttel elegem lett az iskolából, nem is mentem be az utolsó 2 hétben. Annyira elegem lett, hogy hasba akartam szúrni magam de nem volt elég bátorságom ezért meg vágdostam magam pontosabban a kezemet és a hasamat egész nyáron az iskola miatt stresszeltem. 1 hétig voltam a Vadaskertben (szanatórium féleség) de nem segített. Minden nap hányok ( ha iskola van) rosszul vagyok ha rá gondolok. Hétfőn nem bírtam benn maradni a terembe rám jött a sírás anya jött értem. A keddi nap (ma) is eszméletlen rossz volt megpróbáltam bent lenni az 1. órán de még el se kezdődött és rám jött a sírás nem bírok ott lenni legszívesebben öngyilkos lennék. Az anyám egy alkoholista (semmi köze hozzá, hogy iszik) A folyosón ültem 7 órán keresztül, mert ennyire nem bírom a tömeget is utálom mindig rosszul leszek pszihológusnál is voltam és megyek is. Rengetek balhé van a családba 12-en lakunk jelenleg. Van amikor össze is verekszenek. A tanulással nincs gondom a bizonyítványom is jó volt. Elegem van egyszerűen. Nem tudom mit tegyek. Iskola váltáson is gondolkoztunk de attól félek ugyan ez lenne. 2 tanár is elment 1 év alatt, mert elegük van ebből az iskolából mindig belegondolok, hogy jobb lesz meg minden jó, de már kezdem elveszíteni a reményt. Segítsetek kérlek!

2017. szept. 5. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Tömeg miatt itt is volt hasonló eleinte mindig vacakul vagyok aztán ájulás . Pszichologus , semmit se tudott mondani és a háziorvosom javasolta szüleimnek , hogy legyek magántanuló , más megoldás erre nincs max nyugtató , de azt meg nem ...

Magántanulóként tök jól el vagyok a kis megszokott környezetemben

2017. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Györkös -Mányi Kinga válasza:
szerintem leginkább nem bírod a tömeget. Nálam is fordult elő hasonló. szerintem az első út a gyógyulásod felé az ha tisztázod magadban mi is nyomja a lelked. teljesen mindegy minek/kinek mondod el a lényeg, hogy úgy add ki a fájdalmat, magadból, hogy nem a penge után nyúlsz. Fontos hogy olyat csinálj amit szeretsz és ami mindig örömrt okoz neked.
2017. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!