Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek, hogy elcsúnyulok. Mit...

Félek, hogy elcsúnyulok. Mit tegyek? Szerintem már kezdek mániákus lenni.

Figyelt kérdés
Még a sarki boltba sem tudok lemenni smink nélkül, ami tudom, hogy roncsolja a bőrömet, ezért állandóan kenegetem és radírozom. Szódabikarbónával fehérítem a fogaim (fehérítésre nincs pénzem), és már kezdenek érzékenyek lenni, de mégis muszáj, csúnya fogakkal nem lehet mosolyogni... Nem tudok félelem nélkül olajban sütni, mert rettegek, hogy az arcomra fröccsen, messziről dobom bele a sütnivalót, mint egy hülye. Nem attól félek, hogy fájni fog, hanem hogy ronda leszek. Ugyanígy elkerülök mindent, ami "veszélyes" lehet az arcomra, és közben félek, vagyis inkább szorongok, hogy mégis történhet velem valami. Szerintem ez már nem normális. :D Ugyanígy féltem az alakomat is, régebben volt, hogy hánytattam magam. Már nem csinálok ilyet, eszem is rendesen, csak sokat tornázok. Épelméjű vagyok?
2010. máj. 26. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez már tényleg picit beteges.
2010. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meg a másik véglet vagyok.

Micimackós alsógatyában szoktam lemenni a Lidl-be tejért. Nem mindig jó ez se, mert néha a mackó kicsit húgyfoltos, de sebaj.

2010. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
uhh. 2 XD
2010. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Épelméjű vagyok? Egyre távolabb kerülsz az épektől.Menjetek le együtt a mackóssal,de szóljatok már, annyira megnézném.
2010. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ez már tényleg beteges :/
2010. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a sorsod, hogy idióta legyél és póruljárjál. Vagy nem.
2010. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!