Pallagi ádám kérdése:

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

4 éve járok egy iskolába most kezdtem meg a 9. Évfolyamot és tavaly tavasszal akartam jelentkezni másik iskolába továbbtanulni de a szuleim ellenezték és lebeszélték(nemtetszik az iskola) most 2 nap utánn elöjött hogy nem akarok ittmaradni és hogy elekarok menni beszéltem a szüleimmel azt mondták, hogy ez milysn dolog az iskola kezdés utánn, meg aztmondta ,ez nem úgy megy h átakarok menni hanem csak félév évvégen lehet.

Na de a lényeg annyi, hogy azon görcsölnek,hogyan állnak az igazgató elé és mit mondanak neki tanévkezdés utánn 2 nappal elakarok menni (szoftverfejlesztőnek). Probaljunk meg most jelentkezni vagy ne?(kivagyok borulva 2. Nap nembírom sírok (tudom gyerekes viselkedés) az osztálytársaim viselkedését se bírom)

Köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 5. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát amiben szerintem egyetérthetünk az az, hogyha otthon ülsz, nem fogsz többet tudni, ezért azt javaslom menjetek be az igazgatóhoz és kérdezzetek rá milyen lehetőségek vannak ilyen esetben, feltehetően segítőkész lesz az ügyet érintően :)
2017. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok...

Most látom, hogy ez már körülbelül 2 hetes kérdés


Mire sikerült jutnod az ügyet érintően?

Sikerült átiratkoznod oda, ahova szívesebben járnál?

Remélem sikerül olyat tanulnod, amiben örömed leled :)

2017. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már intézzük max a novembert már ott kezdem :) köszönöm a vállaszt!
2017. szept. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!