Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni melyik...

Nem tudom eldönteni melyik középsulikat jelöljem meg pedig itt az idő! Mit tanácsoltok, hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Igen tudom itt lenne az idő, hogy végre kitaláljam...mert nemsokára felvételi...

Tatárszentgyörgyön lakom és a lakóhelyemhez közeli GIMIKET szeretnék, de sajnos nincs sok lehetőség és így nem tudok dönteni, hogy a távolabbiakból mit válasszak. Az egyik barátnőm aki most kilencedikes egy elég erős gimibe jár és hívott, hogy menjek oda vagy legalább jelöljem másodiknak. Azt mondja, hogy ha az elsőbe biztos vagyok akkor nem kéne aggódnom ennyire a többin.



2015. jan. 13. 14:54
 1/2 anonim válasza:
Milyenek a jegyeid? A barátnőd melyik sulit ajánlja?
2015. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Többnyire mindenből 5-ös vagyok , van pár négyes ...ő azt ajánlja ahova ő is jár a Kecskeméti Református Gimnáziumot...de azt kicsit már túl nagy követelményűnek tartom :( valószínű , hogy a dabasi gimit jelölöm elsőnek, de nem tudom a másik kettő mi legyen, mert végülis az is fontos ha nem vesznek fel az elsőbe...
2015. jan. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!