Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kapja meg messengere...

Miért nem kapja meg messengeren az üzenetem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki német és a nyáron lettünk ismerősök facebookon.

És már többször írtam neki, de nem kapja meg az üzenetem messengeren..csak az elkuldve karika jelenik meg es nem lesz teljesen kek. Es biztosan nem kapja meg..mer azt is látom, hogy mikor elérhető..és már akkor is kuldtem el neki az uzenetet amikor elerhető volt..de akkor sem kapta meg.

És csak nála csinája ezt. Másnál nem, mindenki megkapja az üzeneteim.



2017. szept. 6. 20:47
 1/1 ASZJG-Cortez4ever válasza:
0%

Szia

Nekem is volt hasonlo helyzetem. A volt baratnomek is kikoltoztek es akkor meg beszeltunk. Aztan egy ido utan nem kapta meg az uzeneteimet. Valoszinuleg nala van a hiba nem nalad..ne magadban keresd a hibat ;) Nagyon szimpatikus lanynak tunsz egyebkent:) Ha nem veszed tolakodasnak szivesen beszelgetnek veled:) En mindig visszairnek;)

2017. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!