Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rettenetesen félek a szalagava...

Rettenetesen félek a szalagavató próbáktól, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az egyetlen baj velem az, hogy iszonyatosan szorongok.

Sosem volt baj azzal, hogy ki kell állnom és szerepelnem, gond nélkül elindulok egy versenyen is, egészséges izgalommal.

De a szalagavatós próbák máshogy alakulnak...

Táncoltam már, sőt, most is járok hip-hop edzésekre, de ott csapatban voltunk és nem kellett partner.

Most az a helyzet, hogy nagyon nehezen szereztem párt magamnak, az egyik barátnőm haverja elvállalta. Csak hogy én őt nem ismerem, ráadásul elég csendes is... Nem bízom benne, fogalmam sincsen, hogy kellene összeálljon a pár, ha számomra ő elég idegen.

Decemberben lesz a szalagavató, tegnap volt egy megbeszélés a tanárral, ahova mindenki hozta természetesen a párját is, velem együtt. A többiekhez képest kisebbségi érzésem volt, mintha mi abszolút nem oda valóak lennénk, rosszul éreztem magam. Csak az jár a fejemben, hogy mi fogunk a legtöbbet hibázni, hogy a többiek ezerszer jobbak lesznek majd, hiszen vagy a barátjukkal táncolnak, vagy egy jó ismerőssel...

Az meg már csak ront a helyzeten, hogy nem vagyunk sokan - 8 pár.

Egyik osztályon belüli barátnőm sem táncol, egyedül vagyok ott, raadasul óriási klikkek vannak...

Egy pár van rajtunk kívül akikkel jóban vagyok, de ők is régóta ismerik egymást.

Hiaba próbálom hajtogatni magamban hogy csak nem lesz nehéz, itthon is kipróbáltam a bécsi keringohoz lépéseket, de...

Mégis hogyan bírjam ki a keringőig?

19/L



2017. szept. 7. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna elvállalni.

A döntés előtt rágódunk és hezitálunk.

És vagy úgy döntünk, hogy igen, vagy úgy döntünk, hogy nem.

Ha már eldöntötted, hogy táncolsz, utána már ne nyavajogj.

Táncolj.

2017. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!