Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkar tetoválás nem ciki nem...

Jacob450 kérdése:

Alkar tetoválás nem ciki nem gáz ha alkaron van belülről és látszik mindig?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok és szeretnék egyet mert nagyon tetszik és segítene a mindennapok során, hogy soha ne felejtsek el valamit. Latin nyelvű szövegről lenne szó!
2017. szept. 10. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az a ciki, amit te magad annak tartasz. Rajtam több tetkó is van, és magasról leszarom, hogy ki mit gondol róluk. Nekem fontosak, és punktum.
2017. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem tartom cikinek abszolút, de a párom szerint az mikor megyünk a fiam iskolai rendezvényére és látszik mert éppen rövid ujjú pólóban vagy rövid ujjú ingben vagyok. Neki a derekán van és nem látszik ha ilyen helyen vagyunk mondja ő. A mai világban már szerintem nagyon semmi sem gáz, hiszen annyi tetoválás van és pirszing csak kíváncsi voltam mit szóltok hozzá.
2017. szept. 11. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:

De az.

Csak az a kérdés, hogy mennyit adsz mások véleményére.

2017. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!