Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van a Februárban született...

Mi van a Februárban született emberekkel, hogy egy csomó póló/bögre stb. van a neten?

Figyelt kérdés

Korábban is láttam olyan pólókat webshopok reklámain Facebookon, hogy aki februárban született az királynő/király vagy most például olyat láttam, hogy aki februárban született és nézi a Walking Dead-et, azzal ne kötekedj.

Én is februárban születtem, viszont nem értem miért pont erre a hónapra csináltak ilyeneket? Pl más hónapban nincs is ilyen, konkrétan csakis 2.hóra.



2017. szept. 12. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert akkor van a Valentin nap, és sok külföldet utánzó tartja.
2017. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig van más hónapra is. Az egyik osztálytársamnak pont egy augusztusos/királynős pólója van. Ha meg ezeket Facebookon látod és te is februárban születtél, akkor ez azért van, mert a FB a kedvelések, előzmények stb alapján más-más hírdetéseket jelenít meg. Mindenkinek azt, ami jobban érdekelheti.
2017. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!