Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen narrátor munkára hol...

Ilyen narrátor munkára hol lehetne jelentkezni mik a feltételek, vagy milyen ingyenes okj-stanfolyam van rá?!

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol hogy ilyen narrátor szakmai képzést a Színház és Filmművészeti Főiskolán mostmár Egyetemen oktatnak, tanítanak.

#munka #iskola #narrator
2017. szept. 14. 19:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Csak azért gondoltam erre ilyen jellegű hang alá mondos munkára mert hogy olyan mint az adatrögzítoi munka, hogy kiadják a feladatot és el kell vegeznem bizonyos megszabott kiszabott idő alatt.

Én ezt gondolnám, vagy ha nem így van nem igaz javítsanak ki önök!?

2017. szept. 14. 19:07
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát azt akarnám az volna a lényeg, hogy egyedül lehessek aránylag nyugton. Ne kelljen beilleszkedni egy emberi közösségben.Maximum pár néhány ember vegyen csak körül akik kiosztják rám a feladatot\feladatokat.
2017. szept. 14. 19:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Iranyitanak meg mondják mit hogyan csináljak stb-k.
2017. szept. 14. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Aligha lesz belőle narrátor a leírtak alapján. Nincs is olyan színész, aki kizárólag ebből meg tud élni. Nincs is igény újakra. A hangod milyen? Szépen artikulálsz? Akkor is jól értenek ha suttogsz?
2017. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahww nem jól artikulalok nincsen képzett hangom.

És egyáltalán nem értenek jól meg ha suttogva beszélnék.

2017. szept. 15. 13:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen hozzászólását feltett kiírt kerdesemre.
2017. szept. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!