Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Pécsen tűzoltó...

Hogyan tudok Pécsen tűzoltó lenni? Irtam a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságnak, de nem akptam választ. Tűzoltó képzésre lehet jelentkezni? (nem főiskolára gondolok)

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 14:20
 1/2 anonim válasza:
Miért nem hívod fel őket?
2017. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj be személyesen. Én a laktanya parancsnokot keresném fel, lehetőség szerint ott ahova kerülni szeretnél. Egyébként félévente van felvétel, a lánglovagok fórumon, a katasztrófavédelem, és a KOK (katasztrófavédelmi oktatási központ) honlapján szokták ezt kiírni. Általában van 1 toborzó nap. elmész, elmondják mire lehet számítani, miknek kell megfelelni stb és eldöntöd, hogy így is jelentkezel-e. Kitöltöd a papírokat és onnantól kezdve egy humán szolgálatos majd telefonon szól, hogy mikor hova kell menned alkalmassági vizsgálatokra. Ha minden sikerül és kiválasztanak akkor szólnak (általában telefonon), hogy felvételt nyert és szeptembertől, vagy februártól kezdődik a képzés. Ez után már csak ruha méret meg szerződés aláírás és indulhat a suli.
2017. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!