Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gyártanak a jászárokszállá...

Mit gyártanak a jászárokszállási Rosenbergerben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 00:10
 1/9 anonim válasza:
Csatlakozokat kábelokat . Én ott dolgoztam. Miért kérdezed?
2010. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Már én is tudom, mert már ott dolgozom :)
2010. jún. 21. 23:14
 3/9 anonim válasza:
Miota dolgozol ott? Kiváncsi vagyok mostanában mi a helyzet a gyárba mert én most Gyesen vagyok jövöre kellene visszamennem. (meos voltam)
2010. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát én igazából a Holocherben vagyok, így a Róziban nem tudom mi a helyzet, de annyi biztos, hogy sok új dolgozó van
2010. jún. 29. 17:42
 5/9 anonim válasza:
Ja értem azért köszi:)
2010. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hány műszakos munka rend van ??
2011. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem 3... vagy 2. de már lassan egy éve nem dolgozok ott (hál' Istennek... -.-) de amíg ott voltam én 2 műszakban jártam, viszont a velem ellentétes műszak járt éjszakára is. szóval nem tudom
2011. jún. 19. 00:27
 8/9 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy itt kérdezlek, de úgy látom te otthon vagy Jászárokszálláson. Tőlünk 200 km-re van a település, és a páromat mérnöki végzettséggel most hívták be állásinterjúra egy autóalkatrész-gyártó céghez. Ha összejönne, költözést vonna maga után. Milyen az élet arra? Előre is köszi! :)
2011. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából Budapesten lakom (de előtte 20 évet éltem Jászá. melletti faluban), így pontosan nem tudok válaszolni. De Jászárokszállás olyan mit egy falu... ha nem tudnám, hogy város, el sem hinném. Ha oda költöztök egy idő után biztos hogy ismerni fogod a város nagyrészét. Egyébként nem rossz hely, csak a közlekedés kicsit gáz szerintem. De ettől eltekintve, bármit megtalálsz. Jó a piac, találsz ruhaboltokat is, van strand, szórakozási lehetőségek elég jók, az okmányirodája 10 pontos skálán 11es. egyenlőre ennyi. ha kérdésed van, nyugodtan tedd fel :)
2011. aug. 14. 18:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!