Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan beteg gondolato...

Tudnátok olyan beteg gondolatokat írni ami csak eszetekbe jut, illetve olyat ami akár lehetséges, hogy már most van de még nem vettük észre?

Figyelt kérdés
A lehetséges nem kötelező csak legyen minél abszurdabb de akár realisztikusabb.

2017. szept. 16. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Mind simek vagyunk egy sims játékban.

2. Az egész élet egy nagy összeesküvés és igazából senki sem létezik csak te magad, és mindenki más csak szereplő egy átverésben és téged figyel (reakciók, döntések, hiszékenység).

3. Azért érzed úgy, hogy mindenki téged figyel, amikor szembesétálsz velük, mert a jövőből jöttek és tudják, hogy ki leszel és mit fogsz tenni (megmented a világot, feláldozod magad egy nagyobb célért, messiás vagy, te vagy a következő kegyetlen diktátor stb) és jöttek megnézni, milyen voltál

4. Mátrix elmélet

5. Egyszer már látogatták meg űrlények a Földet, amikor a dinoszauruszok uralták a bolygót. Mivel veszélyesnek találták a fajt, ezért úgy döntöttek nem érdemes elfoglalni a bolygót és elmentek. Egyedül az véd meg minket az idegen inváziótól és a rabszolga sorstól, hogy még mindig úgy gondolják, az őshüllők járják a Földet. A Jurassic Park filmek pedig nem szórakoztatásból vannak, hanem a védelmünk érdekében, hogy azt higgyék ellenségein a dinoszauruszok még velünk vannak.

6. A tükrök igazából átjárók párhuzamos univerzumokba. Azért nem tudsz átmenni, mert az ottani párhuzam önmagad is ugyanakkor akar átjönni, mint te és a testetek ütközik. Maga a tükör igazából nem szilárd felület, csak folyamatosan érintkezik egy átkelni akaró testtel és a két test/tárgy kölcsönösen megakadályozza egymást az átjutásban.

7. Azt mondják halálunk előtt lepereg az életünk a szemünk előtt. Mi van, ha már egyszer leéltük életünket és ez az élet csak a visszajátszás a halál előtt?


Most ezek jutnak eszembe. Párat az interneten láttam. Nem igazán beteg gondolatok, hanem ezek inkább összeesküvés elméletek, valamint viccelődések, nem igazán értettem, hogy pontosan mire gondoltál, szóval én ezeket írtam le. Remélem valami ilyesmit reméltél. Ha pedig nem, akkor sajnálom, hogy nem segítettem a válaszommal.

2017. szept. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pl egyszer kipróbálnám, milyen lehet megkínozni valakit, akár egészen az illető haláláig.

Persze sosem fogom megtenni. Kis koromban egyszer végigsírtam a hazavezető utat, mert egy gyönyörű szarvasbogár volt sérülten a járdán. Sokat azóta sem változtam :D

28/F

2017. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz konkrétan, úgyhogy én is összeesküvés elméleteket fogok leírni, mint a 2. válaszoló.

1. Valójában a földi élet csak a kezdet, mert a halálunk után egy hosszú utazás vár minket, egy másik világ felé.

2. Az állatok és a kisgyerekek érzékelik a nem evilági lényeket.

3. Az élet valójában csak egy szimuláció, minket pedig sokkal intelligensebb lények irányítanak, egy kísérlet céljából.

4. Szellemek léteznek.

5. Több párhuzamos világ is létezik, így vannak amolyan ikreink, akik valamilyen kisebb-nagyobb részletben eltérnek tőlünk.

6. A földönkívüliek már jártak itt sokszor, és az ókorban még segítettek is nekünk építkezni.

7. A halálunk után újjászületünk.

2018. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!