Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon osszevagyok zavarodva...

Nagyon osszevagyok zavarodva es felek a talalkozastol, miert?

Figyelt kérdés
Egy evvel ezelott egy beszelgetos oldalon megismerkedtem egy fiuval. Viszonylag jol kijottunk ezert bejelolt facebookon. En viszont hazudtam a koromban neki. Par yzot beszeltunk aztan el is felejtettem hogy vele is beszelgettem. Aztan ra par honapra rairtam hogy tetszik a profilja. Elkezstunk beszelgetni es elegge jelentos szerepe lett az eletemben. O volt a legjobb baratom. Segitett kimaszni a depibol es rengeteget koszonhetek neki. Tobbszor is talalkozni akart en viszont nem. Vagyis de. De feltem. Aztan en fogadasbol szerelmet vallottam neki. O szinten szerelmet vallott. Meg azutan is miutan elmondtam hogy fogadas volt. Par napra ra elmondtam neki hogy meg regen hazidtam a koromban. Ugy voltam vele ha tenyleg szeret akkor igy is fog nem? De. Szeretett is. Csak eppen akkor en nem ereztem ugy. A kapcsolatunk tonkrement. Nem beszeltunk mar meg semmi. Beszeltunk havonta 2x hogy hogy van aztan ennyi. Aztan en rairtam 2hettel ezelott hogy miujsag vele es hogy legyunk olyan joba mimt regen. Es o aztmondta hogy igen az tok jolenne. Aztan ujra elkezdtunk beszelni normalisan es o kerdezte hogy penteken tudunk-e talizni. En igent mondtam mert nem voltam hulye hogy ujra elkovetem ezt a hibat. En viszont meg nem voltam erre keszen ugyhogy csusztattam egy hetet ami a most pentekre esik ugye. A lenyeg hogy kitettem napomba is egy szoveget es o egybol irt ra hogy ki tetszik nekem. Pedig sose volt ilyen. Aztan faggatozott kicsit. Aztan fura lett mikor elmondtam a nevet. Na mimdegy. Valamelyik nap vele almodtam es elmondtam neki.(az almomban egyutt voltunk) aztan tom furan kezdett viselkedni. Szoval nekem kicsit fura volt az egesz de nem mondom azt hogy tetszek neki mert nyilvan nem. De nemtudom mitol van. O majdnem 30 centivel magasabb nalam. Es en nem vagyok az a nagyon vekony alkatu lany. Es en nagyon nagyon felek a talalkozastol. Es meg annyi hogy mikor elvesztettem ot akkor allandoan magamat hibaztattam mert ugygondoltam hogy o lett colna az aki tenyleg elfogadott volna. Es igy neztem az oldalat is es maskepp nezek ra most. De nemtudom miert. Nem nem tetszik ez 1000%.

#talalkozastol
2017. szept. 17. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Te nem vagy még érett egy párkapcsolathoz.
2017. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem is szeretnek parkapcsolatot
2017. szept. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!