Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért fél a barátom a szüleimm...

Miért fél a barátom a szüleimmel való találkozástól?

Figyelt kérdés

A fiúm jövőhéten fog találkozni a szüleimmel.

Kezdem viccesnek találni,hogy ennyire fél és ráparázik, mert kinézetre egy vagány pasinak tünik :D

Magas, izmos, kisportolt testtel... szóval tipikusan az a vagány "nem félek semmitől" pasi :)


Most kérdeztem Tőle,hogy milyen ételt szeret, mert akkor anyum úgy főzne.

Mire mondja telefonban hogy "Édes, már most tiszta ideg vagyok...nem gondolod hogy pont a kaja fog érdekelni...meg aztán apudtól is tartok picit..."


SZóval miért izgul ennyire?


Egyikünk sem tini már, a 20as éveink elején járunk


2017. márc. 11. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan lehidaltam....

Azt hittem 12 éves lehetsz. Fiúm???? Dedós!!!

Na és ez a szöveg:

"Magas, izmos, kisportolt testtel... szóval tipikusan az a vagány "nem félek semmitől" pasi :) "

Tinik gondolkodnak így.

Honnan tudjuk? Kérdezz rá.

2017. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom fel sem merült benned, hogy azért mert fontos vagy neki, ezért nagyon is számít neki, hogy milyen véleménnyel lesznek róla a szüleid.

A "fiúdnak" több esze van mint neked...

2017. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
5%
Szerintem ez nem félelem, csak az emberek többsége egyszerű nyűgnek tartja az ilyen szülő látogatásokat.
2017. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy tinik....:):)
2017. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Van ebben egy kis para, ahogy emlékszem, éppen ezért én sohasem csinálok semmi nagy faksznit, ah valamelyik gyerekem bemutatná a párját.

Vagy a Ligetben találkozunk, vagy eljönnek, ha valamit segíteni kell, egy kis bútortologatás jobban összehoz, mind egy feszengős beszélgetés.

2017. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Csak izgul, jó benyomást akar tenni a szüleidre. A túlzott külsőre figyelés is lehet belső bizonytalanság jele. Szerintem a fiúdnál is ez a helyzet. Nyugtasd meg, hogy a szüleid jó fejek. Gondolom ezért is igyekeznek a főzéssel a kedvébe járni. Szerintem minden jó lesz nálatok.
2017. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolso!

Komolyan lehet a folyamatos kondizas es edzes a belso es lelki hiany kompemzalasa?

Erre nem is gondoltam...elgondolkodtato

2017. márc. 11. 23:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te nem izgultál, mikor hozzájuk mentél?

Te sem vagy akkora magabiztos, mint ahogy itt előadod, amúgy!

2017. márc. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
szerintem jobb az első találkozást semleges helyszinen megejteni, valahol egy fagyizás, rövidebb ideig. de szerintem is azért izgul ennyire, mert fél a szüleid reakciójától, esetleg van már rossz tapasztalata, amikor anyósjelölt bekavart... Inkább segits neki. Mondd meg anyukád milyen virágot kedvel, hogy olyasfélét vegyen neki. Milyen ruhát vegyen fel. Mondd el hogyan szoktatok étkezni. amugy nem lehet túl régi a kapcsolatotok, ha nem tudod még, hogy milyen kaját szeret... sose ettetek még együtt??
2017. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

6-os vagyok. Válaszolva a tegnapi kérdésedre, inkább azt mondanám, hogy aki kisportolt még lehet bizonytalan és félhet is mások véleményétől. Aki pedig túl sokat ad a külsőre pl csak azért kondizik, hogy jól nézzen ki, nem pedig azért hogy emellett jó erőnlétben legyen, hát ott lehet sok a bizonytalanság.


Csak annyit akartam írni, hogy attól, hogy kisportolt még ő is lehet bizonytalan vagy izgulhat. Ő is ember.


Nem ijesztgetni akarlak, nálatok ennyiből még nem látszik, hogy efféle probléma lehet. Csak annyit akartam mondani, hogy izmos#nem bizonytalan.


Segíts a barátodnak, nyugtasd meg. Adj tanácsot, mit vegyen fel, miről beszéljen a szüleiddel, és légy természetes otthon, akkor ő is könnyebben veszi az akadályt. Sok sikert.

2017. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!