Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El szerettem volna cserélni...

El szerettem volna cserélni egy bontatlan akció figurámat egy másikra. De aztán úgy döntöttem, hogy mégsem akarom. Ezzel rosszat tettem?

Figyelt kérdés

Nem is érdeklődött érte senki.. Azóta nagyon rosszul érzem magam. De nem igazán tudom miért.. Ezzel rosszat tettem? Szerintetek felejtsem el az egészet?


Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2017. szept. 18. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Facebookon egy csoportban.
2017. szept. 18. 11:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig vártál? Mert ezek a termékek nem biztos hogy nagyon népszerűek és keresettek, lehet ha feltennéd valamilyen oldalra meghirdetve vagy cserére akkor hetekig-hónapokig nem érdeklődik utána senki. Emiatt nem kell hogy rosszul érezd magad, nem tehetsz arról ha kevésbé népszerű.
2017. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Körülbelül 10 percet. De aztán úgy döntöttem, hogy mégsem akarom elcserélni, ezért töröltem a posztot. Köszönöm a válaszod! :)
2017. szept. 18. 11:38
 4/4 anonim válasza:
Ha úgy döntöttél, hogy nem akarod elcserélni akkor nem akarod! Ugyan úgy a tiéd! Ezért ne érezd rosszul magad!
2017. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!