Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok és szörös...

13 éves fiú vagyok és szörös mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az öltözöben meztelenre kell vetközni,mert tusolunk és a többiek még csak most kezdenek szörösődni! Én nekem a lábam nagyon szörös, a nemi szervem még szörösebb a melkasom is szörős meg a fenekem is. A többiek meg csak néznek és nem tudom mit csináljak adnátok valami tanácsot? Van aki ki is nevett meg le majmoznak mit tegyek?

2017. szept. 18. 20:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Borotvat ismered te$o?
2018. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Koránérő vagy !Nekem is sok volt a szőröm 13 évesen , annyi külömbséggel, hogy a melksom helyett a hasam volt meg a hónaljam is. Nekem az osztálytársaim már többé kevésbé szőrösek voltak, de nem ennyire . Nekünk úszás óra előtt kellett levetkőzni. Én borotváltam, de nagyon gyorsan újra nőtt.Egy idő után az osztálytársaim is szőrösek lettek, így nem néztek rám, mint egy majomra. A borotválás rövid távú megoldás!
2021. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!