Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Ha én egy szolgálatot...

Üdv! Ha én egy szolgálatot teljesítő vagyonőr vagyok és rajtakapnak, hogy szolgálat közben alszom akkor lefényképezhetnek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%

természetesen ahol két ellentétes érdek ütközik, ott két ellentétes nézőpont van és ilyen helyzeteken a jogások tök jól el tudnak évekig pereskedni a bíróságon és tök egyforma ügyekben a bíróságok totál más ítéleteket képesek meghozni, szóval mi itt egy anonim fórumon biztosan nem fogjuk eldönteni az ügyet.


az ügy súlya miatt meg szerintem soha nem fog senki bíróságra mennni, hogy eldöntse. úgyhogy hétköznapi módon a felek hangosan kiabálva és ökölrázva fognak vitatkozni és aki jobban meg tudja félemlíteni a másikat, az nyer majd...

2017. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%

lepontozhatjátok a válaszaimat, csak ettől még nem lesz igazatok. menjetek el ügyvédhez és kérdezzétek meg, ő mit mond. jogértelmezésről vitatkozzatok a jogászokkal:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindenki nullán áll, ne izgulj! Én is.

Fenntartom, s jogász barátom is osztja a véleményemet: Akárki nem fotózhatja le jogszerűen.

Bűncselekményt nem követett el a vagyonőr, így bíróságra sem kerül a fotó. Így bemószerolni alkalmazottat nagyon beteg dolog.

2017. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én mindenkit megpróbáltam felhúzni, amennyire tudtam. Rajtam nem múlt. Ennyi telt. Részemről Mindenkinek ment a zöld pipa.
2021. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!