Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mtd bc 43 fűkasza vélemények?

Mtd bc 43 fűkasza vélemények?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


MGabor | 4 / 5 csillag!

2016. 03. 01.


Ősz végén vettem, így cirka 3 alkalommal volt használva tavaly. Problémám nem volt vele. Azt csinálta a gép, amiért megvettem.

Kezelése könnyű, és a heveder kényelmesebb mint egy másik gyártóé, ami az elődje volt.

Robi | 4 / 5 csillag!

2015. 10. 09.


Én vasaroltam 5 hónapja egy Mtd smart 33 fűkaszat a kisbéri gazdaboltba, és le is csaptam rá, 35 ez vetem 1 év gar val.

A véleményem a gépröl , kivaloan működik , nagy területem van mit vagok vele gyümölcsóst.

3 , 4 berantás utan indul hideg inditásban.

Az alap jaraton kellet fél fordulatot álitanom mert az lassunak tűnt a gaz adagolas közben.

Hozza teszem kerti munkara 1 o . És maszekulok vele, keveset eszik.

Figyelem én 1 tankot 33 keveréket használtam a bejáratáshoz, utana mar 40 el folytatam.

A benzin keverék aránya fontos hogy oda figyeljünk és a karba tartásra, és hosszu életü lesz a gép

2017. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!