Kezdőoldal » Otthon » Kert » Straus fűkasza vélemények?...

Straus fűkasza vélemények? Kérem csak olyan írjon, akinek tapasztalata van. Az úgyhallottam, meg olvastam hogy, nem érdekel.

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha az tapasztalatnak számít, hogy a szomszédom több alkalommal áthívott, hogy segítsek már neki, hátha együtt könnyebben kitaláljuk, hogy már megint mi baja lehet, miért nem működik, akkor a következőket tudom róla elmondani: Két alkalommal lett visszacseréltetve, abból az első alkalommal gyári új állapotában semmilyen ismert módszerrel nem lehetett rábírni, hogy elinduljon, tecsóba vissza, cseretermék átvesz. A másodiknál egy fél nyarat lehetett kínlódások közepette használva, közben produkált húszféle problémát, gyertyakiszedegetés (úgy volt hajlandó indulni, ha előtte ki volt szedve a gyertya, és kevés benzin fecskendővel az égéstérbe juttatva) ezen kívül, minden alkalommal, miután sikerült elindítani, az első negyed óra azzal telt, hogy legyen alapjárat, menjen rendesen, stb, okozott még olyan örömöket, hogy a gázfogantyú szétesett menet közben, több óra volt, míg megtaláltunk egy olyan alkatrészt, ami nélkül nem lehetett volna összerakni, és még számtalan bosszúság, aminél nem voltam ott. A vége aztán az lett, hogy az is vissza lett vive a tecsónak, mert a szöghajtás bemondta az unalmast. Most egy minimálisan drágább Al-ko val tolja a szomszéd, érdekes módon ez is Kínában készült, de ezzel azért tud rendesen kaszálni, és garanciális probléma sem merült fel eddig.
2016. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt kell tudomásul venni,bármilyen néven is legyenek forgalomba hozva,ezek csak hobbi fűkaszák .Ennyi pénzért mit lehet venni,adták nekem is tudtomra,egy másik hasonlónál .Felsorolták azokat a költségeket melyek rájuk rakódnak,és megkérdezték mégis mit várok kb 15 ezer forintos géptől.Mitől drága a márkásabb gép ? Mert azok nem dömping áruként kerűlnek forgalomba .Nem csak eladásra készülnek,hanem használatra is .Jó minőségű anyagból vannak .Bármilyen termék legyen is ,a jót mindig meg kell fizetni .Én is bejöttem a csőbe ,egy másik tipusnál,7 hónap alatt kidobtam 40000 ret .
2016. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Porfogónak jó. Használatra nem ajánlom.

Kétóránként keletkezik rajta egy órás szerelni való.

Szétesik, elállítófik, eltörik, szezon elején ha szerencséd van, akkor pár óra szenvedés után beindul.

Három éve vettem, de tavaly inkább vettem egy vezetékes kaszát így amazt nem használttam.

Ha szopni akarsz én eladom az enyém, nem lehet sokkal roszabb, mint egy új.

2016. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van aki három éve használja, és esküdözik, hogy jó.
2016. jún. 20. 23:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondom az enyém viheted egy tizesért, de talán ötig is lealkudhatod, csak ne foglalja a helyet.

Bp.

2016. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Molyolo ***** válasza:

Iszonyúan bele kell hogy nyúlj egy jó darabért.

Ne kockáztass.

Ha már olcsón akkor Hecht fűkasza inkább.

2016. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egyet!


Nem értem a logikáját, minek ír ki valaki kérdést, ha nem hisz a véleményétől különböző válaszokban.



Volt már korábban kérdés.

Ott valaki írta válaszban, hogy évek óta használja, nincs semmi baja.

Csak ezt neg azt kell beállítani meg cseréni és úgy már jó.

Amiket, ha szervízben javíttat, akkor min 20-30.000ft lett volna.

Az alap dolgokat megjavítom, de bocs én nem vagyok autószerelő, kisgépszerelő, ezermester...

2016. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Vegyél kettőt, ha jó, akkor örülj neki, de esélyesebb, hogy a szezon végére mindkettő csak alkatrésznek lesz jó.

2016. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bor zoltán válasza:
50%
Át kell nézni a csavarokat a vétel után meg kell őket húzni és onnantól van egy strapabiró olcsó gépe annak aki megvette,nekem 2 éve nincs velük gondom és nem fizettem érte 240000 et,értő kézben nagyon jók.
2017. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dj Gyurimo válasza:
Én 10 éve vettem a gépemet első használat után szervizbe kellett vinni mert a membrán ki volt száradva. tettek bele újat és idáig tartott ma felmondta a szolgálatot csapágyas lett mert nagyon sokat használtam. Nem bántam meg. Veszem a következő Strauss t. A régi még marad alkatrésznek.
2020. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!