Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajna se nekem se a szüleimnek...

Into the dead fan kérdése:

Sajna se nekem se a szüleimnek nincs sok pénze ezért nincs túl sok mindenem, (többi lent) (? )

Figyelt kérdés
persze nem mondom hogy rossz körülmények között élek, és hogy másnak ennél is rosszabb lehet, de ezt nagyon unom. Más ismerősöm annyiért vesz egy telefont ammenyibe az én tv-m, telefonom és a gépem került. Sosem tudok barátaimmal játszani mert nincs egy rendes gépem és nem tudom hogyab szerezhetnék pénzt. Bármi ötlet?
2017. szept. 21. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
15-16 éves kortól a diákmunka már szóba jöhet. Nem garantált hogy bárhol bármikor lehet munkát találni, de fiatalon ez az egyetlen legális és járható út. A netes munka kamu, a koldulás nem működik. Marad a munka vagy kemény spórolás, lemondás minden luxuscikkről (itt mondjuk az üdítő-édesség-magazinok-bulizás és egyéb olyan pénznyelő dolgokra értve ami nem létszükséglet).
2017. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulás mellett munka, vagy munka mellett tanulás.
2017. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"Sosem tudok barátaimmal játszani mert nincs egy rendes gépem"


- 2017

2017. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
>D iylen az élet bró, nekem sincs egy csúcskategóriás gamer pc-m, pedig mi sem vagyunk túl szegények. Nyáron melózok, oszt jöhet a pubg :D
2017. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!