Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a jófogásról?

Ti mit gondoltok a jófogásról?

Figyelt kérdés
Szeretnék onnan rendelni valamit de hallottam róla egy két dolgot

2017. szept. 21. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ha ennyi eszed van akkor inkább ne erőltesd

vedd meg boltban

2017. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A vatera azért biztosabb mert láthatod az értékeléseket , igaz ott is lehet hiba csalás ... Jófogásnál akkor éri meg ha közel laksz a hirdetőhöz és meg tudod nézni a cumót . Előre utalni meg utánvét necces . A sok átverés itt történik .
2017. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy időben sokat adtam el ott, vettem is már pár dolgot. Az a gond, hogy sok a komolytalan vevő, mivel bárki vásárolhat, nincs visszajelzés, nincs ellenőrzés. nem egyszer mondták le a vásárlást, ami nem lett volna gond, csak miatta nem adtam el közben másnak.

Vevőként jobb a helyzet, mert senki sem rak ki kamuhirdetést - amit meghirdet azt el akarja adni.

Én jobban bízom a Vaterás adás-vételekbe.

2017. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ja, persze - a lényeg, hogy csak személyes átvétellel vásárolj. ( Ebben jobb a Vatera.)

Előre utalással átvágnak, utánvéttel meg nem fogja a vevő elküldeni, mert akkor esetleg ő bukja a postaköltséget.

2017. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
a vatera az internet pöcegödre, ott aztán tényleg csak szar van, évek óta senki nem használja, nem is értem honnan jöttél, időutazó vagy?
2017. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"# 5/5 Időpont tegnap 21:48"

Megindokolnád az állításod?

Mert lassan 20 éve használom, el is adok, veszek is, kb. 2000 adásvételnél járok, de eddig csak egyszer volt problémám egy eladóval, de az is megoldódott.

2017. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!