Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mennyire gyorsan szoktátok...

Ti mennyire gyorsan szoktátok meg az új várost, egyetemet?

Figyelt kérdés
Az átlagnál kicsit érzékenyebb, minden stresszelős típusú csaj vagyok de úgy gondoltam ha nem lépek ki komfort zónámból soha semmi se fog velem történni így azt az egyetemet választottam ami színvonalasabb de ugye meszebb van a lakhelyemtől. Már két hete odajárok, koleszos vagyok , a lakótársaimmal jól kijövök. Talán kezdem megszokni az egészet de még mindig nagyon fura ha ott vagyok és már az is ha hazajövök hétvégén. Néha van hogy este álmomból feriadok álmomból,hogy most akkor hol is vagyok, sokszor ott nem is tudok rendesen aludni mert mindenen gondolkodok,stresszelek. Nem érzem rosszul magam de úgy érzem nem tudom elengedni rendesen magam és elrőe stresszelek dolgokat hogy fogom megoldani és van amikor már csak azt várom hogy hazamehessek. Nektek mennyi időbe telt feldolgozni ez a váltást , illetve mi segített nektek ? Előre is köszi.

2017. szept. 23. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Gimnazistaként már striguláztam a napokat, hogy mikor kerülök már fel végre Pestre a halálingertelen kisvárosomból.


Bár a szüleimmel nagyon jó a viszonyom, de ennek ellenére 19 évesen erősen szabadulhatnékom volt, mert nagyon vágytam a szabad, felnőtt létre, amiben nem kell magyarázkodnom senkinek, ha hajnali ötkor megyek haza egy buliból, vagy nem kell feszengenem, ha együtt akarok lenni a pasimmal stb. Emellett vágytam egy új környezetre is, ugyanis egyszerűen gyakran azt éreztem, hogy sorvadok attól, hogy ugyanazon a helyen telnek a napjaim már 19 éve szinte minden nap.


Szóval és pont az ellenkezőjét éreztem, mint te, és a megváltás volt számomra az, hogy elkerültem otthonról.

2017. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen akkor pont az ellenkezője vagyok én is próbálok önáálósodni miden térem csak valahogy szívem kicsit vissazhúz.
2017. szept. 23. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!