Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szoktatok fantáziálni...

Ti szoktatok fantáziálni azon, hogy valakit kikötöztök és a végletekig csikizitek?

Figyelt kérdés

Milyen dolgok jutnak eszetekbe erről? Volt esetleg valós élményetek is?

18/f



2017. aug. 20. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem, mert bennünk nincsenek szadista hajlamok.

Ha benned vannak, és erősek, akkor menjél el orvoshoz.

2017. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
szia, igen. feszes kikotozessel es orakon at tarto csikizessel egyutt. altalaban bekotom a szemet, szajat is az illetonek, akit csikizek, hogy meg kiszolgaltatottabbnak erezze magat :)
2017. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia. Igen, én a tesi öltözőben szoktam fantáziálni arról, hogy a váltózoknijukat levevő osztálytársaimat kikötözöm és a meztelen talpukat csiklandozva vallatom egészen addig, amíg a facebook-jelszavukat el nem árulják nekem.
2017. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tesi óra utáni zoknicserés pillanatokat én is imádtam. :D Sokat gondoltam arra, hogy némely osztálytársaim talpát csikizhessem, de hogy kikötözzem arra soha.
2017. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt valós élmény:-)

A szakhét koncerttel ért véget. Majdnem kiürült a koli, mindenki menekült haza tanulni. A szobatársam akivel haverságban voltam, amikor megtudta, hogy én is maradok, kérlelni kezdett, lenne-e kedvem megcsikizni. A koncert elfedné a zajainkat.

Bezárkóztunk, kikötöztem.

Hamar rájöttem, hogy a finom, gyenge csikizés a gyengéje. Annyira élvezte, hogy egy fél óra múlva telespriccelte az alsónadrágját.

2017. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt valós élmény bár nem a végletekig, annak nem vagyok híve. :) Barátnővel oda vissza :)
2017. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

En szoktam

Foleg arrol hogy lanyokat csikizek

Polo zokni le es csikizni

A talpakat bekennem babaolajjal es hasznalnek par eszkozt

2017. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is szoktam de valós élményem még nem volt
2018. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
28/fiú Bp - Én nagyon szívesen csinálnék ilyeneket más fiúkkal. Volt is már néhányszor, de jó lenne még. :)
2019. dec. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!