Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a temetést? 13/L

Hogy bírjam ki a temetést? 13/L

Figyelt kérdés
Tavaly rosszullettem a nagypapám temetésén. Idén nagymamámat veszítettem el, és félek elmenni a temetésre, de örökké emészteném magam, ha nem mennék el. Ajánlották, hogy nyugtatózzam be magam. (Szülők/orvos engedélyével/segítségével) Ez mennyire hülyeség? Sokat változtatna a viselkedésemen?

2017. szept. 24. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom a nyugtatót. Idősebb vagy egy évvel, az ilyenkor sokat számít. De ha félsz, maradj otthon nyugodtan, biztos ezt mondaná a nagymamád is.
2017. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a szüleim már szervezkednek. Külön csokrot rendelnek meg ilyesmi. Haragudnának, pedig tudják mi volt tavaly. Az a helyzet, hogy én is haragudnék magamra. Ezt a tiszteletet meg kell adnom. De nagyon félek.
2017. szept. 24. 10:34
 3/8 A kérdező kommentje:
A tavalyi temetést is alig hevertem ki.
2017. szept. 24. 10:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Adjatok tanácsokat, nagyon szépen kérem. :(
2017. szept. 24. 10:48
 5/8 2*Sü ***** válasza:

Igazi tanácsokat nehéz adni. Valószínű nem fogsz rosszul lenni. Illetve kérdés, hogy mit éreztél, mikor nagypapád temetésén rosszul lettél.


Amit tudok tanácsolni: Egyél, igyál előtte normálisan. Ne túl sokat, ne túl keveset, úgy annyit, amennyit enni és inni szokás bármelyik nap. Vigyél magaddal vizet, esetleg egy valami cukorkát. Esetleg előtte igyál valami nyugtató teát. Leginkább a citromfű teát tudom javasolni. Nem egy tablettás nyugtató, de az amúgy is ágyú lenne verébre.

2017. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A rosszullétemet pánikrohamhoz tudnám hasonlítani. Sírtam, ki akartam onnan menni minél előbb.
2017. szept. 24. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami lájtos nyugtató, pl. Valeriána (macskagyökér-kivonat) jó lehet, nem vág taccsra, de lenyugtat. Előző este is kipróbálhatod, hogy hat rád, legalább jobban alszol, kipihentebben mész a temetésre.

Lehet, hogy már a rosszulléttől való félelem is kivált valami rosszullétet nálad, nem ismerünk.

2017. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most már biztos jobban bírod, de maradj hátul: senki sem veled fog foglalkozni.

Nyugtató tea tényleg nem ártana. Tablettát azért nem javasolok, mert rászokhatsz, hogy minden gondnál bekapj egyet-egyet, aztán emelni kell majd az adagot, aztán...

2017. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!