Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A damil a szemüveglencse árát...

A damil a szemüveglencse árát emeli meg, vagy a munkadíj árát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
??????????????
2017. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért írsz kérdőjeleket?Természetesen a damilos megoldás a keret nélküli szemüvegkeretekre értendő.
2017. szept. 27. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Még most sem értem a kérdésedet, és ezért írtam kérdöjeleket, hátha kifejted rendesen, mit akarsz megtudni.
2017. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A lencse és a borsó árát a traktor emeli meg, ha a szerelő a munkadíjába a damilt beleszámítja.
2017. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eladó azt mondta,hogy mivel damilos megoldás lesz a lencsék szemüvegbe való bele tételénél,így a szemüveglencsék ára több lesz.Szerintem becsapott.De már kifizettem 15 000 előleget.
2017. szept. 27. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:

 

Azért drágább, mert máshogy kell csiszolni. Ha damillal tartják a helyén, akkor egy vájatot kell csiszolni a lencse szélébe, ebben fut a damilszál, ami a lencsét tartja, ez hosszadalmasabb és macerásabb még akkor is, ha géppel csinálják.

2017. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kis dioptriás a szemüveged, akkor a lencse ára több lesz, mert ahhoz, hogy a damilt bele lehessen tenni, a lencsének kellöen vastagnak kell lennie - azaz vastagabb = drágább lencse kell.
2017. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!