Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki írna nekem kritikát?

Ki írna nekem kritikát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Író szeretnék lenni,de nem tudom, hogy jól csinálom-e! Légyszi valami segítene ebben? Őszintén! Anegatív kritikákat is jól fogadom!!

Segítsetek!



2017. szept. 29. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha küldesz egy novellát, akkor megnézhetem, hogy miben kellene még fejlődnöd:)

Azonban nem vagyok profi, csak szeretek olvasni, meg néha írogatni.

2017. szept. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csicsky ***** válasza:
62%
Én nem szoktam az írásokat véleményezni (ezt inkább másokra hagyom, akik ebben jártasabbak), de hogy megpróbáljak mégis valamiképpen a segítségedre lenni, küldtem egy összeállítást privátban, amit azoknak szoktam elküldeni, akik kedvtelésből, hobbiból írogatnak, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (tanácsok, linkek, szakirodalom, tesztolvasók, könyvkiadás, stb.). Ez egy válogatás, aminek az összeállításában többen is részt vettek, olyanok, akik szintén írogatnak és elsősorban a kezdő íróknak szeretnének ezzel segíteni (itt gyakorlatilag minden alapvető dolog egybe van gyűjtve, amire szüksége szokott lenni egy kezdő, vagy amatőr írónak).
2017. szept. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2*Sü ***** válasza:
73%

@Kérdező:


Ha kritikát akarsz, akkor nem ártana elérhetővé tenni azt, amit írtál. Persze mondhatnád azt, hogy nem akarod bárki számára elérhetővé tenni, de gyakorlatilag így is azt teszed, hiszen elég neked egy privát üzenetet írni, hogy elküld az írásaidat.


#2: Nem biztos, hogy jó ötlet. A kérdező ugyan lehet, hogy hasznos tanácsokat kapott, de aki idetéved, az nem kapott semmit. Pont az a jó ebben az oldalban, hogy a válaszokat nem csak kérdező látja, hanem bárki, így bárki tud tanulni belőle, korrigálni, ellenvéleményt nyilvánítani, kiegészíteni egy-egy választ. Ha mondjuk én is hasonló cipőben járnék, én is írogatnék néha, akkor a te privátban küldött válaszodtól én nem lettem okosabb. Meg neked sem praktikus, ha mindenkinek egyesével el kellene küldeni azt a privát üzenetet.

2017. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, de küldj valamit, amit véleményezhetek! :)
2017. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is elküldenéd? Akkor majd elolvasom, és próbálok tanácsot adni :)
2017. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!