Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudunk tenni? Nevelőapám...

Mit tudunk tenni? Nevelőapám alkoholista. (Többi lent) 👇

Figyelt kérdés

13éves lány vagyok.. Apukám 6éve meghalt, 4éve van anyának egy élettársa aki az elején normális volt de elkezdett inni.. Amikor józan nincs vele semmi baj, de amikor részeg.. .hát akkor elszabadul a pokol.. Nem egyszer verte meg anyát, késsel fenyegetőzik.. 3-szőr betört miatta anya feje és nem engedte el orvoshoz..

Már nem egyszer el küldtük de ő nem hajlandó elmenni.. Nagyon félünk.. Anyukám nem mer lépni ,tudjuk hogy rá kéne hívni a rendőrséget de amikor kiengednek és haza érne tuti agyonverné anyát..rémes a helyzet segítsetek mit tudnánk tenni??


2017. okt. 2. 16:59
 1/1 Azakikivancsiegycsaj válasza:

Az a baj,hogy ezen mas nem tud segiteni, vagy o lekuzdi az alkoholizmust, vagy a rendorseget hivnotok kell. Ertem en, hogy feltek, nagyon rossz. Tudom milyen! De nincs mas lehetoseg, vagy meg nagyobb lelki trauma leez mindannyiotoknak. Lehet tavoltartasit is kervenyezni a rendorsegen. Ha koltozesre nincsen lehetoseg, akkor az is megfelelo. Plusz testi sertes is volt.

Igaz, a lelki traumakon nem segithet a rendorseg (pszichologus, ha szeretnetek), de ha vege lesz minden jora fordul! Es erosebbek lesztek! Csak kitartast es ne feljetek segitseget kerni!

2017. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!