Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné a saját...

Szerintetek megérné a saját cicám arcképét a csuklómra tetováltatni? Szeretem az állatokat, főleg a cicákat, és ezen belül az enyémet. Nem tudom ti mit gondoltok erről? Nagyon kettős érzésem van efelől

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek nincs ilyen,vagy hasonló állatos tetoválása? :)

2017. okt. 4. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás jó ötlet, és még a cica is. De számold bele, hogy a te cicád egy pár éven belül el fog pusztulni. Bár a macskák azért eléggé hasonlítanak egymáshoz. Írd be a Google-ba, hogy cat tatto, és kiad neked vagy ezer macskás tetoválás képet.
2017. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem a nővérem a hasára tetováltatta a macskáját. Sajnos 2 éve elhunyt, nemtudom, hogy ezek után megbánta-e. Egyébként én biztos nem tetováltatnék magamra semmit, de ez a te döntésed
2017. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló - Igen, sajnos ezzel tisztában vagyok..de utána lehetne rajtam mint egy emlék pl. Igazból nem volt még cicám ő az első, hogy 1 éve megkaptam. :)

igen ez jó tanács, nagyon régóta nézegettem a cicás tetkókat, de mostanra arra jutottam, mi lenne ha ez lenne ..

Második válaszoló - hmm szegény, bár akkor lehet ő is úgy fogj fel,hogy szép emlék és így nem felejti el. Igen ezt elhiszem, hogy nem de én sem akarok nagyot, a csuklómra egy kisebbet, ezért gondoltam, hogy egy kis fej és az én cicám feje lenne az.

2017. okt. 4. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is magamra akartam tetováltatni a nyuszim képét, csak éveken át nem szántam rá magam, hogy elmenjek. Aztán amikor meghalt a nyuszim, akkor elmentem tetováltatni, de nem az ő képét, hanem egy nyuszi sziluettet csináltattam, mert bár ő volt az első szerelem, tudtam, hogy lesz még nyuszim, és nem akarok több tetoválást.

Esetleg te is gondolkozhatsz ilyenekben

[link]

2017. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!