Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Úgy megérné fuvarozni hogy...

Úgy megérné fuvarozni hogy saját szerelvénnyel, egy nagy cég alvállalkozójaként fuvaroznék?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen feltételekben állapodsz meg a céggel.
2013. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jóóó, de hogy szerzel ilyen céget, aki munkát ad.

kiállítasz egy teherautót, minden papírt elintézel, levizsgázol, vállalkozói stb. és utána elkezdesz keresgélni? és ha nem jön be mit csinálsz?

2013. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne így értelmezd 2es a kérdést!

A kérdezőnek se jogosítványa, se pénze, se autója csak a távoli jövőt tervezgeti!

2013. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt pénzem én is akartam saját vállalkozást. Volt jogosítványom és elvégeztem mellé a TIR vizsgát és elmentem dolgozni egy fuvarozónak, hogy megismerjem a fuvaroztatókat és belelássak. De nem mertem belevágni, mert féltem, hogy elveszítem a pénzemet. A fuvarozás nem a vezetésről szól. Az az még édes kevés. Munka kell a kocsira és kell visszafelé fuvar is, amit egymagadban nem tudsz megoldani. Szerintem felejtős.
2013. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!