Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik válasszam? Nem tudok...

Melyik válasszam? Nem tudok dönteni, szerintetek?

Figyelt kérdés

Régebben néptáncoltam kb. 3-4évig,de abba hagytam.Őszintén szólva már nagyon bánom.Nem tudom mennyi értelme lenne most újra bele vágni.Másrészt 1éve kézizek a suli csapatban és már hívtak a városi csapatba is.

Mindkettőt imádom,és azt hiszem muszáj döntenem.A kettő együtt a próbák,edzések miatt talán túl sok lenne,mert tanulnom is kell.

Szívem szerint mindkettőt csinálnám,de a szüleim úgy is lebeszélnének róla.

Ha kéziznék tovább,fejlődnék és akár egy jobb csapatban is játszhatnék,mint a városi.

Ha néptáncolnék fellépésekre járnánk,megismerné az országot,Erdélyt is.

Most van is egy néptánccsoport,ahol embereket keresnek.Sajnos nem sok mindent tudok róla,de van egy ismerősöm aki tud ebben segíteni.


Viszont attól tartok mind a két esetben,hogy befogadnak-e majd és hogy nem leszek-e túl béna hozzájuk képest.

Régen arról álmodoztam,hogy néptáncolni fogok és sok barátom lesz,bejárjuk az országot,elmegyünk Erdélybe,a Felvidékre stb.

Aztán jött a kézilabda rajongásom,amiről azt gondoltam csak ideieglenes,de nem.Már 4éve imádom a kézilabdát.


Mindkettőben érhetek el sikereket,ha tehetséges vagyok benne,de nem tudom melyikben vagyok tehetségesebb.

Meg azt sem tudom,hogy mennyire tudnék még táncolni.


Ha barátságosak a többiek és úgy viszonyulnának hozzám biztos könnyen belejönnék újra a táncba,de mégis tartok tőle...


Olyan rossz helyzet.

Itt van két álmom és dönteni kell,mert mindkettő túl sok lenne már:S

Szerintetek?Mit csináljak?

15/L


2010. máj. 28. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fu, szerintem kézilabdázz:)
2010. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kézi :) A néptánc már kcisit ódivatú..a kézi pedig menő.

Bár szerintem te döntsd el :D Mi nem tudjuk, hogy milyen vagy :D

2010. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A másik probléma a pénz.Pénz mindkettőhöz kell,de talán a kézilabdához kevesebb.Sajnos nem vagyunk valami tehetősek,és ez itt a gond.A néptánc azért több pénz igényel.

Van néptáncos rokonom is és a czizma,a fellépő ruhák,az utazások elég sok pénz.

A kézilabdánál csak a mez,cipő ilyesmi kell.

2010. máj. 28. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is kézi :S
2010. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kézi

Tele van jó pasikkal a nézőtér, a néptáncra pedig nem éppen a legjobb pasik járnak.

2010. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A szüleim is azt mondták inkább maradjak a kézinél:)

Hát azért néptánc fellépéseken is találkoztam már sok jó pasival (táncossal) :$

2010. máj. 29. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
De kézin akkor is jobb pasik vannak ...:D Izmos kocka has :P
2010. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!