Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tissot PR100 replika az Orexből?

Tissot PR100 replika az Orexből?

Figyelt kérdés

2015 Karácsonyra kaptam egy Tissot PR100 férfi karórát, ott voltam az üzletben a vásárláskor. A héten megállt, gondoltam elemcsere. Az Orexet felszámolták azóta, így a helyi óráshoz elvitte édesanyám. A jelenlétében kinyitotta az órás és hatalmas káromkodások mellett megállapította, hogy műanyag óraszerkezet van benne. Véleménye szerint kb. 2.000 Ft-os kategória. Az Orexben nem replikaként árulták és az ára is nagyságrendekkel magasabb volt. Van valakinek tapasztalata ezzel a márkával, típussal kapcsolatban? Esetleg az üzlettel?


Köszönöm a válaszokat.



2017. okt. 7. 07:43
 1/2 anonim válasza:
Nem szeretnélek elkeseriteni de a Tissot az egyik olyan svàjci màrka amelyik nagyban nyomja az automatizàlàst elvesztette az igazi manufactura jelleget. Simàn beépitenek préselt nem javitható szerkezeteket, 300 ezres Tissot órába làttam màr müanyag gàtszerkezetet is. Na szóval a Tissot jól menedzselt de manapsàg szàmomra csalódàst keltő céggé vàlt.Ezért nem biztos, hogy amit vettél hamis (bàr rengeteg a hamis Tissot) csak ez van ilyen szar műanyag werket tettek az óràba. Üdv
2017. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, régen jártam már az oldalon. Igazad lehet, ellenőriztem a sorozatszámot az interneten és megerősítette, hogy eredeti.
2018. jún. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!