Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Térkép, körzet. Van olyan...

Térkép, körzet. Van olyan lehetőség, hogy megmutatja egy adott hely (cím) adott távolságú körzetét?

Figyelt kérdés

Például mi van Edve, Petőfi utca 18. 48 km-es körzetében?

Az is jó, ha csak Magyarországon tudom nézni.



2017. okt. 10. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen célra van rá szükséged, én az Útinform honlapját használom. Igaz, kisebb körzetre. Különböző helyekre autózom, és jó, hogy látom milyen útproblémák, akadályok vannak.

A használt oldal: [link] (Megjelenésekor Budapest 50 km-es körzetét mutatja.)

Az általad kérdezett „kör”: [link]

(Baloldalon útszelvény megadásával mutatja, hogy melyik út mely helyén van gond.)

A jobb felső sarokban található + jelre kattint(gat)va nagyítható a térkép. Így például „előbújik” jónéhány településnév, ami eredetileg nem volt látható. (Például az Ostffyasszonyfa - Celldömölk - Sárvár település-háromszög környezetében): [link]

Műhold kép is nézhető. Ha már megláttam az előző nagyításnál, akkor az Ostffyasszonyfa közelében levő Pannónia-ring képe: [link]

2017. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!