Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (munka egyetem...

Mit tegyek? (munka egyetem mellett)

Figyelt kérdés

Nos, egy kis városban van az otthonom, de amúgy másodévees egyetemista vagyok és jórészt kollégiumban élek. Történt egy kis krakk a családi életünkben,ami miatt nem szeretném, hogy anyukám lásson el mindennel, hanem magamnak teremtsem meg a pénzt. Nekiálltam dolgozni részmunkaidöben, ami nagyon jó arra hogy a nagyvárosban eléljek (koli dij, étel, ital, néha egy kis buli, bérlet a helyi járatos buszhoz, hazaut dija). A probléma az, hogy igy nem tudok, csak ritkán hazamenni. Otthon nem tudják hogy dolgozok, és nem is szeretném elmondani, mert abbol balhé lenne, leginkább azért, mert anyukám a csillagokat is lehozná, csak csak a tanulással foglalkozzak. Ez amugy megy. Még mindig 4-5ös az átlag jegyem, és tavaj is az volt.

Szoval nem tudok hazamenni szünetre se (halottak napjára se),pedig a családom is nagyon szeretné. Pontosabban tudnék, de akkor kicsesznék a munkatársaimmal. Nem marad más lehetöségem mint hogy felmondok. A főnök amugy engedné hogy hazamenjek, de nem akarom h nehezteljenek rám a munkatársaim. Szerintetek mit tegyek?


2017. okt. 10. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

pl. fejezd be a kamuzást. "krakk", "tavaj" és el akarod hitetni, hogy egyetemista vagy? :D

Nyugodtan menj haza, miért neheztelnének rád a munkatársaid?

2017. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocs, tudtommal a helyesírás nem függvénye az egyetemnek. Meg amúgy is mi közöd hozzá hogyan írok?! Látom mégegy okos ember az oldalon...:`D

Mert nem győzik nélkülem.

2017. okt. 10. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!