Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan olvasom ki a gitár...

El mariachi kérdése:

Hogyan olvasom ki a gitár tab-ból milyen akkordot fogok játszani ha egy húron 2 különböző bundot kell lefogni?

Figyelt kérdés

Érthetőbben leírva,láttam videót ahol a tabon az adott húron voltak a számok ugyebár hogy melyik bundon fogom le,a videoban persze a bundokon egyforma számok voltak pl:E 0--0, A1--1 és igy tovább így könnyű volt kiszámolni melyik akkord jön ki,de a kérdésem az ha egy húron pl: 2--3 van ès a többi húron szintén más számok azt hogyan számolom ki melyik akkord lessz? Csatolok egy linket hogy érthető legyen a probléma.


[link]


Remélem érthően fogalmaztam?



2017. okt. 11. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Folyamatában kell nézni. Először üres E-húr, utána ugyanazon a húron a G, és így tovább. Ha összerakod az ütem hangjait, megkapod az akkordot. e-moll az első.
2017. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!