Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30 éves gyermektelen, házasság...

30 éves gyermektelen, házasságban élő nő vagyok. Sokszor álmodtam már hogy kisbabám született, de hirtelen elkezdett elkezdett összemenni, és már olyan pici lett hogy elvesztettem. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 21:42
 1/4 anonim válasza:
97%
Szerintem szeretnél már babát, és félsz, hogy nem lesz soha. Miért nem próbálkoztok?
2008. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

álomszótár


Elvetélés

. Ha a szülés, születés gondolatával foglakozik, bizonytalanság az anyai vagy apai szerep vállalásával kapcsolatban. Általában: Valami terhelõ gondolat, kapcsolat megszûnése, fájdalom árán.

2008. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezek az álmok régebben voltak, és akkor szerettünk volna ngyon, és próbálkoztunk is. közben kiderült hogy természetes úton nem lehet. aztán ezk az álmok abbamaradtak. mostanában azt álmodom hogy barátnőim szültek babát, én meg ott téblábolok körülöttük. nyomasztó.
2008. okt. 22. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez sajnos a gyermek utáni vágy...tudom miről beszélsz....sajnos!!
2008. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!