Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ellene?

Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Az iskolában nagyon büdös menza szag van mindenhol, az iskola összes pontján érezhető nagyon erősen. Nem tudom miért, de a ruhám és a hajam is átveszi ezt a nagyon büdös menza szagot, akármennyi parfümöt/dezodort fújok magamra beérek suliba szinte egyből olyan szagom lesz nekem is. (minden nap mas ruhát veszek fel). Más diákoknak ezzel semmi gondjuk nincs, mert ők nem kerülnek ilyen helyzetbe. Mit tehetnék az ellen, hogy ez megszűnjön?

2017. okt. 13. 03:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdjél kampányolni, hátha mások is vannak, akiket zavar, mert csak akkor tudtok tenni ellene. Ha csak a te problémád, mert csak te érzed, akkor örülj, hogy ilyen jó a szaglásod.
2017. okt. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenki érzi, de csak engem érint, hogy olyan szagú lesz "mindenem"
2017. okt. 13. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!