Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez zaklatásnak számít? Mit...

Ez zaklatásnak számít? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek mennyire számít zaklatásnak/mi erre a jó kifejezés? Szituáció:


Tudni kell rólam, hogy egy 18éves alacsony(165cm) srác vagyok.(osztálytársaim jóval magasabbak nálam) Nem nagyon szeretek vitákba vagy egyéb konfliktusokba keveredni illetve amennyire lehet kerülök mindenkit. De mivel gimibe járok van heti öt tesiórám és elkerülhetetlen, hogy össze legyek zárva kb 2-3 percre (amíg átveszem a tornacuccom) a többiekkel.

És most jön a lényeg:

Nagyjából előző tanévben kezdődött ez és először úgy voltam vele, hogy áh biztos csak ökörködik. De ebből az egy alkalomból rendszer lett. Alap szituáció, hogy bemegyünk az öltözőbe és mikor elkezdenék öltözni az egyik srác belekarol a nyakamba és elkezd felfelé húzni, gyakorlatilag folytogat. Jobban belegondolva folyamatosan próbál kötekedni, mert kiteszi elém a lábát stb. de ezek fel sem tűnnek, mert kikerülöm és kész... Aztán a kezdeti egy emberből lett 3 akik ha az egyik elkezdi akkor "én is" "én is"...

Mit kellene tegyek ellene? Szoktam mondani, hogy hagyják abba, de mintha a falnak beszélnék... A legrosszabb az egészben, hogy tényleg nem ártottam senkinek és így nem értem miért csinálják... :/

Előre is köszönöm!



2017. okt. 5. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eljársz kemény önvédelmet tanulni vagy rögvest alájuk rugdalsz esetleg paprikasprével elintézed őket . A következő fokozat az hogy lehugyozzák a táskád vagy védelmi zsarolási pénzt követelnek . Ez a valóság .
2017. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nincs mese,keménynek kell lenned.Ha nem teszel semmit továbbra is célpont maradsz,mert szórakoztatod őket. Rúgni biztos tudsz elég nagyot,aztán csak elenged. Ha neked jön akkor újból üss. De az előző hozzászóló ötlete se rossz.
2017. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze minden erőd és verj be neki/nekik . Ne engedd hogy megalázzanak.Vagy borítsd fel ,rúgj bele stb .
2017. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát jó! Megpróbálom :)
2017. okt. 6. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ugye megvan hogy kérdezőt az első pofon után 4-en fogják félholtra verni, ugye?

Előtte tanulj valami önvédelmet mert meked annyi lesz.

Aza baj alapból ha szembeszállsz te fogszbajba kerülni.

2017. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Paprikaspray az használ, de ne csak egy keveset,fújd addig amíg ki nem fogy. Utána durrantsd arcon, ha esetleg fogja a pofáját és üvölt akkor üsd addig míg ki nem fáradsz vagy amíg rendesen el nem ájul.


Valszeg idegbetegnek fognak nézni de a közeledbe nem fognak többet menni.

2019. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!