Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van különbség a marihuána és...

Van különbség a marihuána és a hasis hatása között?

Figyelt kérdés
Különböző drogokról és azoknak a hatásiról gyűjtök információkat. Több helyen olvastam,hogy a hasis nagyobb százalékban tartalmaz THC-t mint a sima növény,ez érthető,hiszen egy koncentráltabb anyagról van szó,de ennek ellenére a csúcsai különböznek. Többen a hasis hatását tisztábbnak,felemelőbbnek tartják mint a növény fogyasztása esetében.Ugyanakkor a hatásából hiányolnak valamit,ami a fűben benne van. Legyen az bármelyik törzs. Állítólag később is kezd el hatni. Mi lehet ennek az oka? Vajon a komplett csúcsot nem csak a THC idézi elő? Lehetséges,hogy több növényi elem elveszhet az átalakítás során? És ez okozhatja a két anyag közti hatásbeli eltérést?
2017. okt. 13. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A marihuánátol megéhezhetsz
2017. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Másféle high-ot okoz.

A sima zöld cigi inkább kis gyenge simogatás, míg a hasis(olaj) testből kiemelő érzés.

S a hasis egyből hat, kb kilégzés után csúcson vagy.


A sima fű mint egy sörözés a haverokkal, a hasis meg a shotozás.

Én csak ezt a lassú felvezetést hiányoltam hasisnál, mert mint mondtam, egyből hat. Míg a sima az szépen lassan

2018. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!