Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék gazdag lenni segíten...

Szeretnék gazdag lenni segíteni az embereknek de még magamon sem tudok akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék segíteni az embereknek, boldoggá twnni őket és szeretnék ezáltal én is boldog lenni. De úgy érzem hogy nem megy. Valamint szeretnék meggazdagodni hogy mindent megengedhessek magamnak és szívesen rendeznék az embereknek szórakoztató programokat. Mintha az lenne az álmom hogy gazdag legyek, mindent megkapjak és megadhassak másoknak is.

2017. okt. 14. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb rá kéne jönnöd, hogy nem a pénz boldogít. Akkor máris elkezdhetnél segíteni a körülötted levőknek. Ha most nem segítesz, akkor később sem fogsz...
2017. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például Amerikában több sikerrel jársz. Itt a keleti blokkban még sötét feudális középkor van, ahol élősködésből és mások átveréséből, no meg közpénzek ellopásából gazdagodnak az emberek. Míg Amerikában az emberek egymással együttműködve és nem egymás ellen. Együttműködve könnyebb. Például apám öccse az 50-es években menekült ki, kb. 15 év múlva már gazdag farmer volt. Apám is "farmer" volt, csak ő idehaza rabszolgaként a TSZ állatait gondozta éhbérért.
2017. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"apám öccse az 50-es években menekült ki, kb. 15 év múlva már gazdag farmer volt. Apám is "farmer" volt, csak ő idehaza rabszolgaként a TSZ állatait gondozta éhbérért."


Te meg "Itt a keleti blokkban" "élősködésből és mások átveréséből, no meg közpénzek ellopásából" gazdagodsz. Szégyellheted magad...

2017. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 3: Ha így lenne akkor azt lopnám vissza amit az állam elvett a szüleimtől. A szabadságukat, egészségüket és munkájukat, meg hát a földjeiket. Bár nem tudom hogy mindez pénzben kifejezhető-e, de úgy érzem hogy nem.
2017. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 Tudod én most nem érzem magam teljesnek. Engem frusztrál hogy nincs meg az a kellő összeg a zsebemben ami kb 5 évre fedezné minden szükségletemet. Valamint az hogy másokra vagyok utalva. Én nem akarok alkalmazott lenni nekem ez nem pálya de amìg nem tudom hogy találjam meg a kiutat addig muszály alkalmazottként szenvednem. .
2017. okt. 14. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor kérdező, talán hagyjuk a rizsát.

Gazdag szeretnél lenni, gondok nélkül.

Ha EZEN FELÜL még lenne pénzed, abból talán osztogatnál is valamennyit. Vagy csak cirkuszt rendeznél, ahogy írtad is.


Na, akkor először legyél gazdag.

2017. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!