Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted ciki tornadreszt...

Szerinted ciki tornadreszt felvenni külön edzésre?

Figyelt kérdés
he lenne neked te felvennéd?
2017. okt. 15. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár attól is függ milyen edzés.
2017. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy mi a ciki egy tornadresszben. Az egy sportruha, praktikus és kényelmes is. Persze nagyon nem mindegy milyen fajta dresszről van szó, főleg milyen a szabása, mennyire valós a címkéjében megadott mérete, na meg az anyaghasználata is sokat számít. Egy pamut vagy már nem túl rugalmas anyagú dressz valóban iszonyat kényelmetlen tud lenni akár jó a mérete akár nem. Eleve ha nem túl rugalmas az anyaga már kényelmetlen tud lenni, és nagyon bele lehat ám izzadni.

Na meg maga a varrása is sokat számít. Vannak olyan dresszek amik méretben, anyagban, szabásban tökéletesek de maga a varrata a cérnája ami pocsék, és irritálhatja is az ember bőrét, főleg ha nem a rugalmas fajta cérnát használják a gyártók. Ezek is sokat számítanak, na meg ott fáradnak el a legkönnyebben.


De a kérdésre rátérve, nyilván egy labda sporthoz való edzésre hülyeség egy tornadressz, de például tornához, táncra, más jellegű akrobatikus sportokhoz, aerobikhoz inkább a tornadressz a praktikus. Úszásra pedig az úszódressz értelemszerűen. Legtöbb sportkör ami tornával foglalkozik ott vannak versenyekre való dresszek, de edzésekre is többnyire dresszt kérnek viselésre mert praktikus.

Én tudok olyan iskolát ahol népszerű sport az atlétika, és a lányoknak arra is tornadresszt kell vinniük, ha versenyre mennek akár megyeire vagy országosra oda is tornadresszbe mennek és nem normális atlétikára való ruhában.

2018. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, milyen edzésre... mondjuk aerobicra tökéletes.
2021. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy sportruházat ami szerintem tökéletes sportolásra. Persze nem a hagyományos iskolai kötelezőre gondolok ami olcsó és borzasztaón gagyi minőségű, azt még én is utáltam mert kényelmetlen volt, a mérete pontatlan volt. Ami a méretem volt az kicsi volt nekem, ha eggyel nagyobbat vettünk az több helyen lógott rajtam. Márkásabb minőségibb jóval drágább dresszek mérete sokkal pontosabb ha egyedileg csináltattunk az volt az igazi de azt csak akkor amikor már nem voltam annyira növésben úgy gimis koromban (igen gimibe is kötelező volt nekünk de nagyon régen)
2022. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!