Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem akarok...

Edik kérdése:

Lenne egy kérdésem akarok rendelni telik gumikat az autóra és nekem úgy írja az autó?

Figyelt kérdés

Hello lenne egy kérdésem akarok rendelni telik gumikat az autóra és nekem úgy írja az autó forgalmijában hogy 225/50 R17 94W

Na az a kérdés hogy muszály 94W st vegyek vagy?


2017. okt. 15. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Illik, legalább olyat, ha ki használod a kocsi adottságait.

A szám(kód) azt mutatja, hogy milyen súlyt (súlyterhelést) bír elviselni. A 94-es jelölésű 670 kg-ot. Nagyobb számjelű is jó (bár felesleges), a kisebb számúnál túlterhelés miatti probéma lehet.

A betűjel azt mutatja, hogy legfeljebb mekkora sebesség mellett használható. A W-kód 270 km/órát jelent. Nem tudom, hogy merre jársz vele, de lehet, hogy erre messze nincs szükség. Bőven megfelelhet a T- (max. 190 km/óra), vagy a H- (max. 210 km/óra) jelölésű is; de akár a Q- (max. 160 km/óra), vagy S- (max. 180 km/óra) jelölésű is.

2017. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nemetorszagban elek és néztem az

[link]



Mejket ajanlod?

2017. okt. 15. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!