Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a wish.com nevű...

Mit gondoltok a wish.com nevű oldalról?

Figyelt kérdés

Első ránézésre nem rossz, és tényleg vannak tök jó dolgok elég olcsón, de azért nem hiszek el mindent, ami ott van.


Vannak ilyen 85-90%-os "akciók", de azokban biztos van valami turpisság. :D Mondjuk nem értek a divathoz (főleg az amerikaihoz), de kétlem, hogy egy pulóver ára 39.000 Ft értékű dollár lenne... erre jön egy 85%-os akció, és így is 5800 Ft + kiszállítás. És ez csak egy alap szürke pulcsi NASA felirattal.


Azt hallottam, hogy elektronikus cikkeket jobban megéri rendelni innen, mint ebay-ről, mert sokkal strapabíróbbak.


Leírnátok légyszi a ti gondolataitokat/ tapasztalataitokat?


Köszönöm!!



2017. okt. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A turpisság az, hogy a kínálat 90+ százaléka Kínából származik, onnan pedig szinte minden olcsó. A termékek valószínűleg felül vannak árazva hogy az akció minél kedvezőbbnek tűnjön.
2017. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be. Van ami 8 hónapja meg sem jött vagy hibásan

Illetve mindenre van postaköltség,van ami szín méret függvényében emelkedik. Esetek 99%-ban ugyan azt ami wishen van alirol ebayrol beszerzem olcsóbban.

Rosszul hallottad ,abszolult nem strapabíróbb. Ez egy online felület,olyan mint itthon a vatera. Itt a wishen is ebay-on alis stb eladok árulnak. Nem kell mindent elhinni :D

Az a 85-90% meg parasztvakítás, semmi több. Értem úgy h kinézi valaki magának megveszi és megörül,hogy akciósan ennyivel akciósan meg tudta venni :D Kamu

2017. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A túlzott akció csak üzleti fogás, eleve túlárazzák a terméket és jól leakciózzák. Egyébként én, vásároltam már onnan pár dolgot, de max 1500 Ft értékben és eddig 1 termék kivételével minden megjött, mindennel megvagyok elégedve. Igaz nem rendeltem nagy dolgokat. Napszemüveget rendeltem már, telefontokot, telefonvédő üvegfóliát, zseblámpát, led szalagot, csiszolófej készletet, pénztárcát, és még sok más pár apróságot. Ezekkel mind megvagyok elégedve. Egyedül egy termékem van ami nem érkezett meg már több mint 2 hónapja. Szállítási időt megvárta, wish meghosszabbította még egy héttel, azt kivártam, rátettem még 4 nap várakozási időt, aztán mivel sehol semmi, visszakértem az árát, vissza is utalták pár nap alatt, abszolút korrektek. Jelenleg várok még pár termékre amit alig 1 hete rendelgettem. Ruházat terén teljesen más méretezés van ott nagyon figyelni kell. Ruházatnál a minőség az nagyon sok esetben még a hazai kínai boltoknál is sokkal gagyibb, silányabb minőségűek sajnos.

A barátnőm rendelt vagy 20 ruhát, közülük 2 olyan volt amivel meg volt elégedve. Rendelt már onnan táskát is magának ami nagyon szép volt, jó volt, tényleg marha jól nézett ki amikor kiküldték, de alig bírt 1 hónapot és szinte a varrása szétfoszlott. Ezt egy hozzáértő ismerősöm szívességből megcsinálta, de mondta hogy az anyag is annyira silány hogy szét fog menni. A bélés még elég jól bírja, de kívül a műbőr résznél már látszik hogy kezd repedezni, foszladozni, szóval az már csak "játszós" táska lett.

Sógorom viszont oldal táskát vett a laptopnak meg pár iratnak, az például már lassan 1 éve megvan neki, de még mindig elég jól bírja, eddig napi szinten használja.

2017. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!