Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Váltsak iskolát?

Váltsak iskolát?

Figyelt kérdés
(kötelezően kolisnak) kell lennem a mostani iskolámban és nem lehetek hazajárós.(?)A gond csak azzal van hogy nem birom a kolis életet mivel nincs magán életem,az időmet állandóan be osztják,a tanáraim java bunkó és nem tanit normálisan,jah és az ottani barátnőm elhagyott egy végzősért tehát minden idegesít ott.Próbáltam más iskolába be iratkozni,de nincs hely.(?)Ha nem cseleksszem gyorsan az álam fog kirendelni egy iskolát nekem mivel sokat hiányoztam.mit tegyek?

2017. okt. 17. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre valahol tanulj meg helyes(ebb)en írni, mert ez így tragédia...
2017. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyel ha nem tudsz tanácsot adni ne szolj hozzá!nem kötelező.
2017. okt. 18. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanácsot adtam. Nincs megtiltva.
2017. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De egy péló vagy, hogy nem tudsz tanácsot adni... ha nagyon vészes az iskola meg sok a törés akkor szerintem menj el, én legalább is elmennék... :)
2017. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos elég rossz a hejzet de a jövőmről van szó....Igazságszerint félek ha ott hagyom azt az iskolát nem viszem semmire
2017. okt. 20. 14:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah és bocsi a helyes írási hibákért de siettem.😋
2017. okt. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!