Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpoposok! Van valaki köztetek...

Kpoposok! Van valaki köztetek aki szereti a kpop yaoi fanfictionoket? (durvább, angst)

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy NamSeok (Namjoon és Hoseok)(BTS) fanfictiont, bár eléggé ritka páros, talán ezért is.. (angst, szóval nem fluff :D ) eléggé sötétre tervezem. Érdekelne valakit? Fiú vagyok, ezért természetesen névtelen szeretnék maradni, így facebookos csoportban nem igen osztanám meg. (wattpadon írnám)véleményre is kíváncsi lennék írás terén, mert ez az első.

2017. okt. 21. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Elolvastam a történetet, Majd a wattpadon írok véleményt privátban - estére rá fogok érni.
2017. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
rendben:)
2017. okt. 21. 17:34
 13/24 anonim ***** válasza:

úúúúú ez nagyon jó*.* remélem a továbbiakban is így folytatod, nagyon tetszik

Bár én a helyedben azért még egyszer átolvasnám, mert van benne néhány stilisztikai hiba. De ettől eltekintve imádom<3

2017. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szia! Engem nagyon érdekelne, hogy mit hozol ki belőle, pont a napokban kerestem szokatlan párosokról történeteket. :)

23/f

2017. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Ennek örülök, hogy tetszettek az eddigi részek! Biztos voltam benne, hogy találhatóak benne hibák, de mivel nem vagyok író, és ténylegesen ez az első irományom, így hiába nézném át...de köszi a tippet:)


Szia, (utolsó) a történetet linkeltem az első oldalon, ott megtalálható.:)Ha pedig úgy érdekelne, hogy olvastad, akkor csak annyi, hogy nem egy szokatlan történet lesz az biztos.

2017. okt. 25. 15:09
 16/24 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN ÚRISTEN FICI, BTS, ANGST, RÁADÁSUL FIÚ VAGY HOL VAN A LINK?!
2017. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az első oldalra belinkeltem!:) wattpad. (mellesleg véleményt is szívesen fogadok ugyanott!)
2017. okt. 25. 20:15
 18/24 anonim válasza:
Nekem eddig személy szerint szörnyen bejön bár idő hiányában nem sokat olvastam még belöle.
2017. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Imádom a BTS-t szóval érdekelne^^
2017. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Még régebben az első oldalon belinkeltem :)
2017. dec. 1. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!