Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mégis mitől lehet ez? Ügyeletr...

Mégis mitől lehet ez? Ügyeletre kéne menjek?

Figyelt kérdés

Helló. Nos most jött rám egy dolog olyat hogy nem birok koncentrálni. A dolgok össze folynak, és kicsit vibrál a látás. De pl a monitort alig látom , vakírásban/gépírásban írom mert alig látom. Mi lehet ez adolog? Menjek be vele az ügyeletre vagy valahova?

Ilyen még nem fordult elő velem. Azzal kezdődött hogy mindkét szememnél, bal oldalon 3,szögbe kis képzavar volt.


Ma, egész nap egy uborkát ettem, és eeste felé ettem 5-6DB piskotát.


2017. okt. 22. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
normális kajálás hiánya miatti kimerültségtől van.
2017. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szrók jelei : képzavar , víziók , nyomás és görcs a fejben tarkón , émelygés , amikor a fejed fordítod elmosódva késéssel jön a látótér , a látásban zavarok mintha törött üvegen keresztül néznél és olyan mintha fényes jelek is kirajzolódnak . Esetleg karoknál tüdőnél kibírhatatlan préselő nyomás ami folyamatos lüktető - Ha rengeteget sokat videóztál esetleg keveset ittál meg étkeztél az is okozhatja ...
2017. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha papiron akarod latni hogy mekkora baromsagot csinalsz, akkor menj el vervetelre.


Egyebkent meg kajalj rendesen, ha nem megy keress egy dietetikust.

2017. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt egy olyan alkalom, mikor cukor szintemmel volt probléma.

Remélem azért nincs strok. , bár. azért elmegyek orvoshoz, a holnapi napon. Ma sokat idegeskedtem, és keveset ettem. (Rég ettem ,olyan keveset, mint ma. szinte ma nem is edtem) .


A válaszokat köszönöm.

2017. okt. 22. 22:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Csonáltam egy jó csipős szendvicset. Elkezdett múlni . (az elmult 20 perc alatt) , már kezdek magamhoz térni.
2017. okt. 22. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!